Дизайн маленької ванної кімнати

При правильному плануванні і увазі до деталей навіть маленька ванна кімната може бути стильною, функціональною і зручною у використанні. Продумати потрібно не тільки розміри сантехніки і її розташування, але косметичний ремонт дитячої кімнати і організацію місць для зберігання, тип і палітру обробки, загальну концепцію.

Ідеї облаштування маленької ванної

  • Системи зберігання дозволять підтримувати порядок. У магазинах завжди можна знайти кутові шафи або вузькі вертикальні стелажі, які встановлюються в тих місцях, де більше нічого не поміститься.
  • Простота-оптимальне рішення. Ремонт ванних кімнат в стилі мінімалізм дозволяє знайти для кожної речі своє місце, при цьому залишити легкість, вільний простір. Це стосується і обробки-ніяких об’ємних принтів або всіх кольорів веселки.
  • Переважати повинні тільки світлі тони. Темні штрихи можна використовувати для акцентів або невеликих деталей, але краще обійтися і без них. Світлі поверхні візуально збільшують простір.
  • Під раковину можна встановити тумбу. Вона буде маскувати комунікації і може використовуватися для зберігання побутової хімії.
  • Дзеркало з прихованими полицями спростить зберігання. У нього можна покласти зубні щітки і пасти, бритву, крему, медикаменти та інше. Також воно доповнить інтер’єр маленької ванної кімнати. Якщо не вийде, можна посадити чашу раковини на стільницю, щоб утворилося корисне місце.
  • При виборі плитки краще звернути увагу на модулі середніх розмірів. Мозаїка може використовуватися для душової кабіни, але не більше. Занадто дрібна облицювання створить незатишне простір.
  • Полотенцесушитель слід розмістити на тій стінці, яку не можна використовувати для інших цілей.

Окремо варто сказати про наявність ванни. Душова кабіна набагато практичніше і дозволить заощадити 30% місця в приміщенні. Вона виглядає сучасно, відрізняється компактністю і виконує всі необхідні функції. Тому варто задуматися, чи потрібна ванна взагалі.

Вибір техніки та сантехніки

Крім питання про ванну, також виникають сумніви з приводу туалету і раковини. Якщо кімната зовсім маленька, можна придбати нестандартне рішення – раковина буде знаходитися прямо в бачку туалету. Також випускаються компактні кутові моделі рукомийників. Що стосується унітазу, то вигідніше поставити інсталяцію, яка не займе більшу частину підлоги в приміщенні.

З техніки у ванній може встановлюватися бойлер, пральна машина і сушка. Бойлер рекомендується монтувати в кутку над унітазом або над ванною (якщо вона є). Пральна машина з вертикальним завантаженням вирішить проблему з необхідністю місця. А ось від сушки краще відмовитися-вона тільки займе багато місця і дизайн маленької ванної максимально непрактичним.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори