Двері вхідні та міжкімнатні

Будь-яка квартира починається з якісної вхідних дверей. Вже давно пішли в минуле ті часи, коли вхідні двері були одна, і вона найчастіше була зроблена з дерева. Сучасні металеві двері набагато надійніші, та й про можливість установки замкової системи (три і більше замку) забувати, теж не варто. Крім усього іншого у вас є можливість вибору забарвлення, форми, дверних ручок і так далі. Таким чином, ви можете декорувати вхідні двері за своїм бажанням, і у вас відкривається цілком відчутний простір для фантазії. Орієнтувати в першу чергу варто на власні переваги, адже форма і забарвлення дверей не має великого значення в її надійності. Що стосується матеріалів, то намагайтеся віддавати перевагу дверям з товстої сталі, адже тонке залізо більше схоже на жесть досить легко можна продавити і тим самим зіпсувати, та й від шуму таке дверне полотно вас точно не захистить.
Вхідні двері повинні виглядати солідно, але при цьому мати плавний хід, щоб відкрити і закрити її міг навіть дитина. Тут особливу увагу слід приділити установці двері. Найкраще довірити це професіоналам своєї справи, так як вони впораються зі своїм завданням досить швидко і вам не потрібно буде турбуватися про якість виконаної роботи, тим більше, що на неї завжди надається гарантія і будь-які проблеми в такому випадку цілком вирішувані. Неправильно встановлена двері можуть стати не тільки джерелом протягів, але і джерелом проблем. Наприклад, жінкам, як і дітям, важко закривати на замок двері, які необхідно попередньо «поставити на місце» інакше язичок замку банально не замикається. Чоловік може просто натиснути на двері плечем, а ось більш дітям і жінкам це не під силу.
Що стосується дверей в самій квартирі, то тут вибір ще більш широкий. Всім відомо, що міжкімнатні двері можуть бути різних кольорів і моделей. Якщо в будинку є маленькі діти, то строго не рекомендується вибирати двері, в конструкції яких присутній скло. Це пов’язано з тим, що дитина може розбити його і поранитися осколками. крім того, намагайтеся підбирати двері так, щоб можна було без всяких проблем доповнити ними вже наявний інтер’єр.
Якщо ж ви тільки починаєте ремонт і в процесі цього вирішили поміняти двері, то намагайтеся зробити так, щоб вони гармонійно поєднувалися зі стінами, стелею, підлогою, меблями та іншими елементами інтер’єру. Цілком можливо їх буде об’єднувати загальна колірна гамма або приналежність до будь-якого стилю, тут може бути багато варіантів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори