Двері у ванну

Вибір дверей для ванної кімнати вимагає серйозного підходу. Дане приміщення відрізняється підвищеною вологістю, тому всі його складові повинні бути виконані з матеріалів, здатних протистояти цьому фактору. Дверні конструкції повинні бути стійкі до прямого впливу води і теплої пари, миючих засобів, володіти хорошими звуко – і теплоізоляційними властивостями. Не слід забувати і про такі критерії, як надійність, довговічність і естетичність.

Різноманітність матеріалів
Масив дерева

Гарний довговічний варіант, але під впливом вологи і перепадів температур деревина розбухає, потім зсихається. Безліч таких циклів призводить до появи тріщин, деформації двері. Щоб уникнути неприємностей, слід купувати двері з кедра, дуба, ясена, модрини, якісно покриті хорошим лаком, але вартість таких виробів висока, та й замовляти їх потрібно у перевірених виробників.
Дерев’яні двері не пропускають тепло і звуки. Протирати поверхні можна вологою м’якою тканиною без використання миючих засобів.

Шпоновані двері

Виробляються з недорогої деревини, обклеюються натуральним шпоном (тонкий зріз деревини) для захисту матеріалу від розбухання. Однак, таке покриття не герметично-волога проникає в дерево, яке починає жолобитися, що призводить до відшаровування шпону, деформації всієї конструкції.
Новинка на ринку – двері, оброблені єврошпоном. До складу матеріалу включені деревні волокна і синтетичне сполучна. Маса продавлюється через прес і виходить у вигляді стрічки. Таке покриття за зовнішнім виглядом не відрізняється від натурального шпону, але не боїться вологи, не вицвітає, має високу міцність.
Шпоновані двері володіють відмінними шумо – і термоізоляційними властивостями, не втрачають колір, добре переносять вологе прибирання, але без використання агресивних миючих засобів.

Ламіновані двері

Виготовляються з МДФ або ЛДСП з вологостійким покриттям, є найбільш затребуваними, завдяки доступній ціні і багатому асортименту декоративних рішень.
Як недолік-низький рівень тепло – і звукоізоляції.

Пластикові двері

Вироби добре протистоять гарячому пару, волозі, температурних перепадів, деформації, корозії, неабразивним миючим, мають достатні тепло – і звукоізоляційні властивості, коштують недорого.

Скляні двері

Володіють відмінними зовнішніми і експлуатаційними характеристиками. Конструкції виробляються з міцного загартованого скла, яке можна розбити тільки сильним ударом, при цьому виріб просто розпадеться на дрібні осколки з тупими краями.
Популярністю користуються комбіновані двері-дерев’яні, шпоновані, ламіновані зі скляними вставками.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори