Як поміняти вікна, якщо немає грошей?

Купівля хороших, якісних вікон далеко недешеве задоволення. Але що робити, якщо коштів для скління не вистачає, а вікна потрібні вже зараз? Існує два варіанти отримання кредиту на покупку пластикових вікон через банк або фірму продавця.

Оформлення кредиту в банку:

  • звернення в банк
  • ознайомлення з політикою кредитування;
  • надання необхідної документації;
  • наявність рахунок-фактури виробника;
  • обговорення умов виплати та тривалості дії строку договору;
  • підписання договору про видачу кредиту.

Можна оформити договір на покупку безпосередньо з фірмою виробляє даний вид товару. В цьому випадку можна вибрати один з двох варіантів:

  • Розстрочка – цей вид договору, який відрізняється від кредиту тим, що ви можете проводити оплату частинами. У підсумкову суму вже включений відсоток за послугу і терміни його дії 3-12 місяців.
  • Кредит-небагато виробників і реалізують фірми самостійно оформляють кредит. Найчастіше, мається на увазі що, покупець представляє документи в магазин, який передає їх в банк. Терміни кредиту складають від року і більше.

Існують також вигідні державні програми кредитування на покупку енергоефективних товарів. Найбільші банки, такі як Укрексім, Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, укладають договори з віконними компаніями і теж надають кредити з вигідними умовами. Кожен банк вимагає зробити обов’язковий початковий внесок по кредиту (як правило, від 10%). Термін і розміри платежів визначаються загальною сумою, умовами програми та уподобаннями клієнта. З документів потрібно надати тільки свій паспорт і податковий код.

Якщо ви купуєте вікна в кредит на вигідних умовах, з новими якісними металопластиковими вікнами Ви можете заощадити гроші на виплатах за комунальні послуги, і покупка дуже швидко окупиться.

Щоб уникнути проблем з кредитами, краще придбати вікна у надійного виробника. Фахівці допоможуть вам вибрати оптимальний варіант скління і будуть супроводжувати вас на кожному етапі, включаючи кредитування. Вам не доведеться розбиратися в тонкощах банківських операцій і переплачувати комісійні збори, все це компанії, які цінують своїх клієнтів, беруть на себе.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори