Як правильно підібрати шпалери?

Багато з тих людей, які вирішили зайнятися проведенням ремонту, стикаються з необхідністю вибору матеріалів для декорування стін. В якості досить поширеного матеріалу виступають шпалери. Зовнішній вигляд ремонтованої кімнати перетворитися в цьому випадку. При наявності візуальних дефектів на стінах, слід подбати про підбір спеціальних моделей. Вибір повинен відбуватися з урахуванням освітлення і габаритів кімнати. При невеликих розмірах приміщення, для стін підійдуть варіанти з великим малюнком. Для кімнати з поганою освітленістю не підійде варіант з темними тонами, а ось шпалери з дрібним малюнком або з однотонним забарвленням ідеально підійдуть для цього випадку. В цьому випадку можна домогтися зорового збільшення простору.

Безумовно, для декорування будь-якої з кімнат найкраще використовувати шпалери під фарбування декількох кольорів. Один колір виступає в якості основного, інші — в якості досить поєднуваних доповнюють. Вибір повинен здійснюватися з урахуванням кольору штор, оббивки меблів, декоративних прикрас, а також люстри. Слід пам’ятати про те, що від правильного вибору залежить багато чого. Повинна відчуватися гармонійність всього приміщення і міра у всьому. Вибираючи матеріали для передпокою і кухні, не слід забувати про досить швидкому зносі шпалер в таких приміщеннях. Багато хто воліє вибирати моделі під фарбування, адже саме вони відрізняються стійкістю до стирання. При забрудненні їх можна вимити. Добре, якщо вибрані моделі будуть на вініловій основі. Таким шпалерам не страшна волога і їх без особливих проблем можна вимити.

Для вітальні кімнати в якості виграшного варіанту підійде використання текстильних варіантів і шовкографії. Для спальні підійде вибір паперових шпалер. Такий варіант також може бути використаний для обклеювання стін в дитячій кімнаті. Оскільки паперовими шпалерами краще буде пропускатися повітря. Такі шпалери легко замінити, адже нерідко діти люблять використовувати їх для малювання. Для спальні використання вінілових шпалер не підійде, так як даним видом шпалер абсолютно не пропускається повітря. Для великих житлових приміщень рекомендується використання шпалер з наявністю великого малюнка і великих квітів. Чи не зашкодить використання темних відтінків для такого приміщення.

При невеликій висоті стель, допускається використання смугастих шпалер або шпалер без малюнка. Смужки повинні бути вертикальними. Використання шпалер в горизонтальну смужку або з наявністю великого малюнка не підходить для застосування в кімнаті з високими стелями. Для прикраси можуть бути обрані бордюри.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори