Монтаж ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ

Працюючи з електрикою, потрібно бути обережним, так як пошкодження електропроводки може викликати пожежу або коротке замикання. Без особливих навичок займатися такими роботами не варто, тому що монтаж ЕЛЕКТРОПРОВОДКИ виконується тільки за нормами і певними правилами.

Як правило, монтаж проводиться до оздоблювальних робіт, так як заміна проводки вимагає закладення швів. При повній заміні електропроводки залишати старі елементи небажано, та й стара проводка може вийти з ладу. Раніше використовувалися алюмінієві, слабші дроти, а зараз – мідні. З’єднання цих двох матеріалів призводить до окислення і швидкого руйнування проводів. Для ведення робіт проводка підрозділяється на кілька груп, на кожну з яких рекомендується поставити автомат в розподільному щитку.

З’єднання проводки необхідно здійснити в монтажній коробці. При аварії ділянки це спростить ремонт. Кількість коробок залежить від розмірів приміщення і складності загальної мережі. Проводку можна класти як всередині стін, так і зовні. Зовнішня проводка неестетична і небезпечна, особливо в квартирах, де є маленькі діти. Прихований монтаж може бути розташований не тільки в стінах, а на стелі і підлозі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори