Наливні підлоги для будинку

Види і переваги наливних підлог

Наливна підлога – це підлогове покриття на основі поліуретанових полімерів, яке володіє захисними, функціональними і декоративними функціями. Після нанесення матеріал утворює плівку, яка може бути матовою і прозорою, тонкою і високонаповненою.

Види наливних підлог

Грубі, також відомі як чорнові, використовуються для вирівнювання або ремонту підстави. Товщина нанесеного шару становить від 1 до 8 см, для вирівнювання використовується правило. У складі-гіпс, цемент, наповнювачі, модифікуючі добавки, інші компоненти.

Фінішні склади відрізняються дрібною фракцією і легко розподіляються тонким шаром завдяки плинності і проникаючої здатності. Однорідна маса володіє еластичністю, готова плівка витримує механічні навантаження. Самовирівнюється підлогу заповнює пори підстави, утворюючи гладку стяжку. Тип суміші підбирається в залежності від характеристики приміщення.

Переваги наливних підлог

  • Зносостійкість. Покриття на основі поліуретану вважається одним з найміцніших і довговічних, тому його застосовують для громадських місць з високою прохідністю.
  • Простота монтажу. Прискорення полімеризації здійснюється за рахунок додавання затверджувачів, які не мають побічних впливів і не впливають на структуру матеріалу. Попередньо тільки потрібно вирівняти і очистити підставу.
  • Широкий вибір дизайну. Властивості полімерів дозволяють фарбувати їх в будь-який колір. Професіонали поєднують в одному покритті відразу кілька тонів, додають візерунки і малюнки, створюють 3D ефект.
  • Вологостійкість. Нульовий коефіцієнт водопоглинання і пара дозволяє використовувати наливні підлоги в душових і ванних кімнатах, басейнах, роздягальнях, тренажерних залах, салонах краси, медичних установ і т. д.
  • Хімічна і механічна стійкість. На покритті не залишається слідів від каблуків, візків, ніжок меблів. Полімер витримує агресивні миючі засоби і ряд речовин, таких як спирт, масло, гліцерин і т.д. підлога не деформується під дією морозу і перепадів температур.
  • Простота догляду. Для санітарної обробки застосовується чиста вода або звичайний мильний розчин, а також мікрофібра або м’яка губка. Складні плями видаляються спеціальними очищувачами.

Суміші застосовуються для вирівнювання поверхні, створення стяжок будь-яких видів, в якості підстави для подальшої укладання підлогових покриттів, системи теплої підлоги. Також полімери застосовуються для невеликого ремонту сходів і порогів, створення ухилів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори