Рулонні штори

Різновид штор дуже велика, як за зовнішнім виглядом, так і за способом установки. Останнім часом значної прихильності завоювали рулонні штори. Незважаючи на свою делікатність і унікальність, вони можуть кріпитися як до стелі, так і до стіни. Складаються вони з полотна і механізму, який використовується для їх функціональності. Рулонні штори поділяються на кілька видів.

Основними з них є штори відкритого типу і штори в касетах. Варто відзначити, оформлення інтер’єру залежить не тільки від штор.

Що стосується першого типу, то такий вид, часто використовуваний дизайнерами при створенні дизайн—інтер’єру завдяки своєму стильному образу. Основною особливістю цього виду є те, що саме полотно намотується на спеціальний вал. Як матеріал для полотна частіше використовують натуральний льон або бавовна. А також часто за матеріал беруть ламіновану фольгу, для відображення сонячних променів.

Касетні штори мають найчастіше хитромудру конструкцію. Оскільки в цьому випадку виключаючи полотна і підйомного механізму використовується ще спеціальний коробок. Сам вал, на якій намотуються штори прихований в спеціальну касету. Тому даний вид є на вигляд дуже звичайним і комфортабельним. І знайшов себе у використанні для офісних приміщень.

Що стосується матеріалу для штор, то він ймовірно бути різноманітним, починаючи від самого матеріалу, закінчуючи його обробкою і візерунками. Все буде залежати виключно від вашої фантазії. Існують також штори, що використовують дистанційний пульт управління, що зменшить ваші зусилля при експлуатації до мінімуму.

Догляд за рулонними шторами практично не потрібно. І вам не доведеться їх час від часу прати і прасувати. Оскільки їх досить іноді протерти вологою серветкою від пилу і все.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори