Сонячні панелі

Здавалося б, ще вчора сонячні панелі були символів далекого майбутнього. Сьогодні ж ці панелі – це хайтечное сьогодення, основа всієї нинішньої сонячної енергетики.

Погодьтеся, природа щедро обдарувала нашу планету таким потужним тепловим і світловим джерелом екологічно чистої енергії, як сонце. А на тлі постійного зростання цін на нафту і перспективи глобальної зміни клімату останнім часом він і зовсім завойовує все більшу популярність на світових ринках. Тому не дивно, в чому секрет швидкого зростання попиту сонячних панелей, які є порівняно недорогим пристроєм перетворення сонячного світла в електричну енергію. Вони відрізняються широкою сферою застосування, яка зводиться, головним чином, до енергозабезпечення підприємств, віддалених джерел виробництва електрики.

В даний час безумовним лідером з виробництва сонячних панелей по праву вважається КНР, що є головним постачальником даної продукції в багато країн світу. Від своїх європейських аналогів сонячні панелі з Китаю при їх ідентичних характеристиках, перш за все, відрізняється більш високим рівнем ККД, який нерідко досягає 20%, що саме по собі являє відмінним показником. Крім того, завдяки використання досконалих технологій двостороннього ламінування, безперечною перевагою сонячних панелей є підвищений ступінь стабільності до впливів природи, конкретно великої вологості. Так само як і відсутність брудних викидів в повітря.

Таким чином, бажаючи облаштувати комплексу альтернативного енергопостачання, ви можете придбати сонячні панелі, скориставшись послугами спеціалізованих компаній. А при бажанні – додатково придбати акумулятор, інвертор. Ви отримаєте готову автономну систему електропостачання будинку, котеджу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори