Теплоізоляція будинку

При будівництві або виконанні капітального ремонту житлових споруд, громадських будівель завжди слід особливу увагу приділяти теплоізоляції підлог, дахів і стін.

Найпершим етапом є утеплення стін. Дана робота може бути проведена на етапі структурної споруди будівлі, це може бути виконано під час проведення капітальних ремонтних робіт вже експлуатованих об’єктів.

Для виконання теплоізоляції тепер доступний сипучий матеріал: це і мінеральна вата і варіант склоподібного волокна, і екструдований полістирол, який отримують за допомогою екструзії, і піна, і базальтова теплоізоляція, варіант спіненого поліетилену і багато інших матеріалів.

Всі вони володіють нормативними та істотними вимогами, зокрема, вимоги до рівня безпеки, і в найпершу чергу – безпека з екологічної точки зору. Для того щоб зробити правильний вибір матеріалів для утеплення будівель в кожному конкретному випадку, потрібно взяти до уваги конструктивний варіант будівництва, проводяться ремонтні та будівельні роботи.

З самого початку потрібно виконати роботи з утеплення фасаду і стін споруди. Ізоляція, якою б вона не була, просто необхідна для вирішення свого основного завдання: не допускати стрімкої втрати тепла. Для того щоб знизити до мінімального рівня втрати тепла ізоляція стін повинна бути зроблена правильно і максимально ефективно.

Вибір теплоізоляційного матеріалу проводиться з урахуванням не тільки конструкцій самої будови, але і при обліку технічних характеристик матеріалів, що застосовуються у вигляді ізоляторів. На даний момент сучасний ринок може запропонувати велику кількість різноманітного матеріалу з характеристиками експлуатаційних властивостей, які слід розглядати в кожному конкретному випадку. Велике значення є тепла підлога в квартирі або будинку.

Дуже важливим показником є ступінь водопоглинання матеріалу, який буде обраний у вигляді ізоляції. Це говорить про те, що слід брати до уваги те, як швидко ізоляція абсорбує і може утримувати вологу в своїх порах.

У висновку слід зазначити, що на даний момент утеплення будинку є одним з найважливіших компонентів при обігріві приміщень і економії коштів на опаленні.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори