Трохи про світлодіодних світильниках

Вбудовані світлодіодні стельові світильники користуються величезним попитом. Саме з їх допомогою досягається унікальний і неповторний дизайн приміщень. Встановити даний вид освітлювальних приладів можна самостійно. Для цього потрібно знати певні умови і характеристики установки даного обладнання.

– Найкраще вибирати товар одного виробника, а також щоб всі лампи були однієї модифікації. Тоді у приміщення буде єдиний вид, а не збірна солянка з усього потроху. Забираючи покупку в магазині, перевіряйте як комплектацію, так і сертифікати.

– Щоб не зіпсувалося стельове покриття, особливо в натяжних стелях, не варто встановлювати дуже потужні лампи.

– Якщо ви хочете на стелі встановити множинні вбудовані стельові світильники, то перебувати один до одного вони повинні не ближче метра.

– Для уникнення непередбачених ситуацій в процесі експлуатації таких світильників потрібно грамотно розрахувати перетину кабелю. А також вибрати тип проводки. Якщо у вас МДФ-панелі або пластик, то проводка повинна бути обов’язково пожежобезпечна.

– Як додаткову міру безпеки можна використовувати ізоляцію, а для навісних стель — спеціальний короб для проводів.

Якщо ви не впевнені, що зможете встановити світильники правильно, то не ризикуйте і зверніться до фахівців.

Ультрафіолетові промені призводять до вигорання деталей інтер’єру або зберігається в приміщенні майна. А вбудовані світлодіодні стельові світильники не дають цього шкідливого ефекту. Вони завжди вдало вписуються в будь-який промисловий і житловий інтер’єр.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори