Який вибрати дизайн квартири?

Будь-який хороший ремонт квартири починається з дизайн-проекту. Саме він визначає, як буде виглядати житло, наскільки воно буде комфортним і функціональним. Купивши навіть найпростіший дизайнерський журнал, ви виявите, що існує величезна кількість стилів, серед яких непідготовленій людині практично не розібратися.

При виборі дизайну квартири керуються декількома критеріями:

  • Бажаний стиль;
  • Функціональність;
  • Особливості вашого характеру;
  • Вартість реалізації дизайн-проекту.

Поговоримо докладніше про деякі перерахованих вище критеріях.

Стиль дизайну квартири

Кожен елемент дизайну інтер’єру повинен відповідати єдиному стилю. В іншому випадку ви не отримаєте бажаного ефекту. Практика показує, що без допомоги досвідченого дизайнера тут не обійтися.

Але перш ніж звернутися за його послугами, вивчіть кілька дизайнерських журналів, ознайомтеся з найбільш популярними стилями і спробуйте попередньо визначитися з двома або трьома вподобаними варіантами.

Функціональність

В даному випадку під цим терміном мається на увазі:

  • Гармонійність розташованих в квартирі предметів інтер’єру;
  • Планування;
  • Меблі, відповідна способу життя членів сім’ї;
  • Гарне і зручне освітлення.

Важливо розуміти, що дизайн квартири, що не відрізняється наявністю просторих кімнат, повинен включати в себе більше світлих тонів.

Для зонування можна використовувати відповідним чином спроектоване освітлення. Для цього в дворівневі стелі над потрібною ділянкою встановлюють точкові світильники.

Характер і особисті переваги

Всі люди різні. Хтось має творчі нахили, комусь подобаються галасливі компанії, в той час як деякі люблять тишу і мінімалізм. Всі ці моменти потрібно враховувати в дизайні квартири.

Експерти відзначають, що багатші люди люблять підкреслити свій статус і замовляють дизайн-проекти, які дозволяють їм втілити в реальність різні гламурні ідеї.

Житло таких людей може містити дорогі картини, обробку з елементами позолоти і дзеркала в рамках ручної роботи. А ось простий айтішник може віддати перевагу пост-модернізм. Дизайн квартири любителів подорожувати нерідко містить багато етнічних ідей.

Головне правило: дизайн-проект в першу чергу повинен подобатися вам особисто, а не тільки вашому дизайнеру.

Ну і наостанок. Не забувайте про вартість. Не завжди можна втілити в реальність сподобався дизайн квартири через занадто великих витрат на оздоблювальні роботи. Будьте розумними в цьому і замовляйте той дизайн-проект, який буде вам по кишені.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори